Ibuk Libra

Home / Ibuk Libra

Uwaga, uwaga!

Z powodu epidemii i zamknięcia biblioteki dla czytelników zmieniamy warunki otrzymywania kodu PIN umożliwiającego dostęp do wirtualnej czytelni. Teraz całą procedurę można uruchomić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że osoba zainteresowana korzystaniem z platformy zadzwoni do BPP: tel. 44 6495077

#zostańwdomu 

IBUK Libra to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem on-line do publikacji naukowych (książek i czasopism) z różnych dziedzin, głównie takich jak nauki humanistyczne, nauki społeczne, ekonomiczne, matematyczno-przyrodnicze, prawo, medycyna i informatyka.

Nasi czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać na dowolnym komputerze (również u siebie w domu czy w smartfonie) z ponad 2 tys. publikacji. Część z nich jest dostępna dla każdego bez ograniczeń, a dostęp do 725 pozycji został opłacony przez Bibliotekę Pedagogiczną i można z nich korzystać po otrzymaniu od bibliotekarza kodu PIN. Każdy czytelnik może na żądanie otrzymać PIN osobiście w bibliotece, drogą mailową lub telefonicznie. Pozostaje wówczas samodzielne założenie konta (rejestracja) na platformie Ibuk Libra i użycie otrzymanego kodu.

FILMY INSTRUKTAŻOWE:

Profil IBUK Libra na Facebooku

ZAPRASZAMY DO POBIERANIA KODÓW!